image
image

Asst. Prof. MD. Berk Bulut

1996 yılında İzmir Fen Lisesi’nden mezun oldum. 2002 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İngilizce Tıp bölümünü bitirdim. 2003 – 2004 yıllarında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi Kliniği’nde asistanlığa başlayıp, 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda kadın hastalıkları ve doğum ihtisasına devam ettim.


2010 yılında uzman olduktan sonra 2011 – 2013 yılları arasında Sarkamış Devlet Hastanesi ve Kars Doğumevi’nde mecburi hizmet yaptım. 2014 – 2016 yılları arasında İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalıştım.


2016 yılında VKV Amerikan Hastanesi Tüp Bebek ünitesinde üremeye yardımcı teknikler eğitimini tamamladım.


2017 yılından itibaren Ulus Liv Hospital Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğinde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, aynı zamanda Ulus Liv Hospital Tüp Bebek Ünitesinde sorumlu olarak çalışmaya başladım.


2019 yıllından itibaren aynı zamanda İstinye Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı’nda doktor öğretim üyesi olarak görev yapıyorum.


Türk Tabipler Birliği, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği (TJOD), Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği (TSRM). European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE) ve American Society of Reproductive Medicine (ASRM) üyeliklerim bulunmaktadır

Contact

Get In Touch